DORADZTWO

Hubert Wylot

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydziału Inżynierii Produkcji oraz Wydział Transportu i Logistyki. W ciągu swojej wieloletniej kariery z sukcesami łączył praktykę z teorią, jako jeden z pierwszych w Polsce otrzymał Europejski Certyfikat Logistyczny . Przez ponad rok jako trener Deloite prowadził szkolenia z zakresu Logistyki. Odpowiedzialny za koordynację i przygotowanie projektu optymalizacji sieci logistycznej dla firmy Ruch S.A. Przez ostatnie lata prowadził dystrybucję i magazynowanie dla największych producentów budowlanych.

Tomasz Mazurek

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Wydziału Matematyki – specjalność Zastosowania Matematyki w Przedsiębiorstwach. W ciągu 10 letniej kariery uzyskał wysokiej klasy specjalizację w kreowaniu strategii w zakresie logistyki magazynowej oraz optymalizacji łańcucha dostaw. Projektował, wyposażał i otwierał kilka centrów logistycznych dla dużych dystrybutorów z branży FMCG.  Jego największym sukcesem jest współprojektowanie, a następnie nadzór nad uruchomieniem procesu własnej dystrybucji dla sieci supermarketów Stokrotka. Przez ostatnie dwa lata dyrektor Logistyki sieci Stokrotka.

Adam Makuła

Absolwent Uniwersytetu w Białymstoku, Wydziału Prawa – specjalność Prawo Międzynarodowe Publiczne. W ciągu 8 letniej kariery na rynku logistycznym uzyskał specjalistyczne doświadczenie w realizowaniu oraz użytecznym przekształcaniu transportu kolejowego sprawnie łączącego rynki Europy zachodniej z krajami WNP, optymalizując w ten sposób transport multimodalny dający bezpieczeństwo w organizowanym łańcuchu dostaw. Z sukcesem wdrażał transporty kolejowe surowców (polietylen, polichlorek winylu, polipropylen) oraz innych towarów eksportowych skierowanych na rynki wschodnie (Rosja, Kazachstan, Azerbejdżan).